Sukcesy

zdjecia_006.jpg

Julia Grajner i Dawid Iwaniukotrzymali podziękowania i „smycze” za udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt.: „Moje miasto w moich oczach” organizowanym przez Miejskie Przedszkole im. „Małego Księcia” w Hrubieszowie.

        Prace konkursowe przygotowywane były pod kierownictwem pani Asi i Gosi.

 

zdjecia_002.jpg zdjecia_003.jpg

Weronika Ulińska została laureatką konkursu plastycznego pt.: „Błogosławiony Jan Paweł II – Papież Rodziny” organizowanego przez Szkołę Podstawową Nr 10
w Chełmie.

        Opiekunem laureatki była pani Jola Szwed.

 

Gratulujemy Weroniczko!!!  ☺

 

SDC11899.JPG SDC11900.JPG SDC11902.JPG

SDC11903.JPG skanowanie0007.jpg skanowanie0008.jpg

15 marca 2012 r. Wiktoria Bartosz z grupy MISIE reprezentowała naszą placówkę w międzyprzedszkolnym konkursie recytatorskim pt. „Przedszkolak duży czy mały to kolega doskonały” zorganizowanym w Przedszkolu Miejskim nr 2 w Chełmie.

Brawo Wiktoria za odwagę!

Dyplom - Wiktoria Bartosz.jpg Wiktoria Bartosz z dyplomem.jpg

 

Halowa Sportowa Olimpiada Dzieci 2011

skanowanie0008.jpg

 

 

 

 

19 maja 2011 r. kolejny sukces dla naszego przedszkola zdobyła najmłodsza przedstawicielka przedszkolaków 3-letnia Małgosia Oleksiejuk z grupy MISIE. Dziewczynka zaprezentowała się na międzyprzedszkolnym konkursie recytatorskim pt. "Misie, kotki i inne zwierzątka", który odbył się w Przedszkolu Miejskim nr 10 w Chełmie. Małgosia zdobyła dyplom oraz nagrody rzeczowe. Brawo!!!

 

Dyplom - konkurs o zwierzatkach - M.Oleksiejuk.jpg P1120329.JPG P1120331.JPG

P1120341.JPG

 

Wyróżnienie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego

 

skanowanie0018.jpg

 

Przedszkolak duży czy mały to kolega doskonały” pod takim hasłem Przedszkole Miejskie nr 2 w Chełmie zorganizowało międzyprzedszkolny konkurs recytatorski w dniu 11 marca 2011 roku. Naszą placówkę reprezentował Szymon Gołębiowski z grupy II „Żabki”, który zaprezentował wiersz Czesława Janczarskiego „Jaś i zabawki”. Szymon zdobył DYPLOM „PRZEDSZKOLAKA Z ZASADAMI” oraz nagrody rzeczowe. Szymonowi bardzo mocno GRATULUJEMY

DSC06837.JPG DSC06846.JPG DSC06854.JPG

DSC06858.JPG DSC06863.JPG

 

Wydział Rozwoju, Promocji i Współpracy z Zagranicą UM Chełm jest realizatorem projektu „Ekoturystyka bez granic – turystyka ekologiczna w regionie przygranicznym Chełm - Kowel”, który jest współfinansowany ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego.

W ramach projektu ogłoszono konkurs plastyczny dla dzieci w wieku przedszkolnym „Dzieciaki i zwierzaki – ulubione figle”.

Nasza placówka przystąpiła do konkursu zdobywając prestiżowe I i II miejsce w grupie wiekowej dzieci 5-6 lat uzyskując dostojne statuetki
i dyplomy dla przedszkola:

  • za I miejsce „Złote Liście Dębu”

  • za II miejsce „Srebrne Liście Dębu”

Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie uzyskały przepiękne nagrody indywidualne. Poniżej lista nagrodzonych.

Dodatkowo w ramach realizacji projektu w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z lekarzem weterynarii. Pan dr Artur Chełmiński z lecznicy dla Zwierząt „Chełmińscy”, ul. Ogrodowa 5 zapoznał dzieci z zasadami opieki nad zwierzętami domowymi. Wyjaśnił co robić, by nasi ulubieńcy byli zdrowi, radośni i mieli błyszczące futerka. Dzieci dowiedziały się również
o bezpieczeństwie w kontaktach ze zwierzętami. Były też konkursy i nagrody. Pan doktor przygotował dla wszystkich dzieci ulotki i pochwalił je za bogatą wiedzę. Organizatorom serdecznie dziękujemy.

 

DSCN3750.jpg DSCN3752.jpg DSCN3754.jpg

IMG_0040.JPG IMG_0041.JPG skanowanie0005.jpg

skanowanie0006.jpg skanowanie0007.jpg

 

UDZIAŁ W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE „JA I MOJA RODZINA”

Dzieci 6 – letnie z grupy IV i V brały udzial w Miedzyszkolnym konkursie recytatorskim  i plastycznym zorganizowanym przez Szkołę Podsawową Nr 11 w Chełmie. Mimo dużej konkurencji zdobyły nagrody  i zostały laureatami.

Konkurs  recytatorski : Nikola G. – laureat

Konkurs plastyczny :    Weronika  L. – laureat

                                Damian K  -  laureat

                                Wiktoria B.  – laureat

                                Narinka Sz.  -  laureat

 

konkurs01.JPG konkurs02.JPG konkurs03.JPG

konkurs04.JPG konkurs05.JPG konkurs06.JPG

 

W środę 16 czerwca 2010 roku kolejny laur dla naszego przedszkola zdobyła 4-letnia Oliwka Świtaj z grupy Biedronek. Oliwka wspaniale zaprezentowała się na konkursie zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 5 w Chełmie pt. "Wędrówka po zaczarowanym lesie". BRAWO OLIWKO!!!

 

Zdjecie022.jpg Zdjecie023.jpg dyplom.JPG

 

Wypoczywam w mieście czystym i zdrowym

Napawa nas wielką dumą fakt, iż w konkursie plastycznym organizowanym przez Powiatową Stację Sanitarno - Epidemiologiczną w Chełmie w ramach realizacji forum działań prozdrowotnych placówek przedszkolnych "AKADEMIA ZDROWIA PRZEDSZKOLAKA" zostały nagrodzone 3 piękne, kolorowe prace wykonane przez: Oliwię Chmielewską (grupa IV Skrzaty),  Aleksandrę Baran i Dariusza Świla (grupa V Misie). W konkursie wzięli udział przedstawiciele najstarszych grup naszego przedszkola.

Brawo Starszaki !!!

 

P1100097.JPG

Grunt to dobre wychowanie

Po raz kolejny w grupie BIEDRONEK wielki sukces i radość. 4- letnia Oliwka Prącik zdobyła nagrodę w mi?ęzyprzedszkolnym konkursie recytatorskim pod hasłem "Grunt to dobre wychowanie", którego organizatorem było Przedszkole Miejskie Nr 10 w Chełmie. Oliwka recytowała wiersz Czesława Janczarskiego pt. "Piękne zwyczaje". W przygotowaniach do konkursu pomagała pani Basia.
Oliwko Gratulujemy ! ! !

 

P6100836.JPG P6100839.JPG P6100840.JPG

 

Znamy dobre obyczaje

Dowodem tego jest nagroda w konkursie recytatorskim pt. "Dobre zwyczaje w literaturze dziecięcej", którą zdobyła 4 - letnia Wiktoria Głowacka z grupy "Biedronek". Na międzyprzedszkolnym konkursie w Przedszkolu Miejskim nr 9 Wiktoria wspaniale recytowała bardzo trudny wiersz Bożeny Piergi pt. "Dyskrecja". W przygotowaniach do prezentacji pomagała pani Małgosia.

Wikusiu gratulujemy!!!

 

Zdjecie001.jpg Zdjecie004.jpg Zdjecie005.jpg

 

 

 


Z wielką dumą? i radością informujemy czytelników naszej strony o wspaniałym sukcesie 4- letniej Oliwki Zdanowskiej z grupy Biedronek, która została laureatką konkursu plastycznego pt. Wielkanoc w oczach dziecka „Moja kartka wielkanocna”. Organizatorem konkursu było Pedagogiczne Koło Naukowe Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie. W pracy artystycznej wspierała Oliwię pani Małgosia Rałkowicz. Małą laureatkę uhonorowano pięknym dyplomem, plakatem przedstawiającym jej pracę oraz grą zręcznościową „Żabki skoczki”.

OLIWKO GRATULUJEMY!!!

 

P3260756.JPG P3260762.JPG

 

Dnia 12 marca 2010 r. został rozstrzygnięty konkurs plastyczny „Zimę lubą dzieci najbardziej na świecie” ogłoszony przez Zespół Wychowania i Pomocy Psychologiczno – Pedagogicznej nr 1 w Chełmie. Cieszymy sę bardzo z sukcesów naszych wychowanków, gdyż Ola B. została laureatką , zaś prace Natalii J. i Julii D. zostały wyróżnione. Gratulujemy zwycięzcom.

  

IMG_0655.jpg IMG_0657.jpg IMG_0659.jpg

IMG_0665.jpg