Odwiedza nas 219 gości oraz 0 użytkowników.

Wyszukiwarka

Turniej Piłki Nożnej

Dnia 21-05-2019 roku na hali Miejskiego Ośrodka  Sportu i Rekreacji w Chełmie odbył się  II Międzyprzedszkolny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Chełma pod hasłem"Każdy Przedszkolak Piłkarzem zostać może", organizowany przez naszą placówkę. Organizacji Turnieju przewodziły  p.Agnieszka Płachecka i p. Jolanta Szwed. Niesamowite emocje towarzyszyły dzieciom podczas tegorocznych rozgrywek, dzieci były bardzo szczęśliwe, tym bardziej że w  wielu domach piłka nożna jest sportem wiodącym. Niektóre na bieżąco śledzą rozgrywki lig krajowych i światowych.
Do rozgrywek przystąpiło 11 placówek: Przedszkola Nr 2,3,5,6,8,10,11,12,14,,15 oraz gościnnie Szkoła Podstawowa w Mołodiatyczach. Turniej przeprowadzono systemem pucharowy, a cztery drużyny zagrały w wielkim finale w systemie "Każdy z każdym'. Puchar Prezydenta zdobyło Przedszkole Miejskie Nr 5. Zwycięzcami zostali wszyscy uczestnicy turnieju. Drużynom towarzyszyły też grupy "czirliderek". Wszyscy otrzymali pamiątkowe medale a placówki  puchary oraz piłki.