DRODZY RODZICE!

W związku z dużym zainteresowaniem rodziców pamiątkowymi fotografiami dziecka z przedszkola, informujemy o możliwości wykonania zdjęć w przedszkolu dnia 14 czerwca 2021r. (tj. poniedziałek) od godziny 9:00 przez lokalny zakład fotograficzny Ewelina Karczmarska - Bielecka (z zachowaniem należytego reżimu sanitarnego).

Po wykonaniu zdjęć każde dziecko otrzyma ulotkę zakładu, z którą należy zgłosić się do fotografa w celu indywidualnego omówienia i złożenia zamówienia, jakiego rodzaju zdjęciami będą rodzice zainteresowani.

Jest również możliwość zamówienia innych rzeczy ze zdjęciem dziecka np.: kalendarz, kubek itp.

PRZEDSZKOLE NIE ZAMAWIA ANI NIE ODBIERA ZDJĘĆ!!!

RODZICE SAMI TO USTALAJĄ W ZAKŁADZIE FOTOGRAFICZNYM "FOTO-KARCZMARSKI" UL.LWOWSKA 24 CHEŁM

W tym celu prosimy rodziców o zgłoszenie się w zakładzie fotograficznym do 15 lipca 2021r.

PROSIMY RODZICÓW O PRZEKAZANIE CHĘCI WYKONANIA DZIECKU FOTOGRAFII DO NAUCZYCIELI POSZCZEGÓLNYCH GRUP

OFERTA WYKONANIA DZIECIOM ZDJĘĆ W PRZEDSZKOLU:

zdjęcie 15x20 - 13zł

zdjęcie grupowe: 15x20 - 10zł, 20x30 - 15zł

zdjęcie koleżeńskie - 11zł

zdjęcie legitymacyjne - 10zł

tablo grupowe z podpisami - 23zł

Komplet 5-elementowy (zdj: 21x30, zdj: 15x21, zdj: grupowe, zdj. legit., tablo) - 58zł