Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na które czekają wszystkie przedszkolaki. Jak co roku chcemy aby był pełen atrakcji, więc wtorek 1 czerwca odbędzie się pod hasłem "Dzień Dziecka w innych krajach". Tego dnia dzieci dowiedzą się jak Dzień Dziecka świętują koledzy i koleżanki w innych częściach świata a także będą miały okazję wziąć udział w zabawach z Włoch i Francji.

Świętując każda grupa wykona plakat - niespodziankę, oraz będzie miała okazję uczestniczyć w spektaklu online prezentowanym przez Teatr Forma pt. "Pinokio". Dzieci wezmą również udział w licznych grach i zabawach w ogrodzie przedszkolnym, a w sali będą miały możliwość zabaw nowo zakupionymi zabawkami i pomocami dydaktycznymi.

Już nie możemy się doczekać! :)