Odwiedza nas 138 gości oraz 0 użytkowników.

Wyszukiwarka

Wymiana pocztówkowa II semestr grupa III "Misie".

W styczniu Przedszkole Miejskie nr 15 w Chełmie z grupą III „Misiów” wraz z p. Agnieszką Skubisz wzięło udział w  ogólnopolskiej wymianie pocztówkowej, pomiędzy przedszkolami z całej Polski, której celem jest zapoznanie dzieci z różnymi regionami Polski, nawiązanie kontaktu z dziećmi z innych placówek oraz promowanie regionu, w którym mieszkamy. Do 20 przedszkoli z różnych województw zostały wysłane kartki pocztowe. Kartka pocztowa przedstawiała Bazylikę NMP, Podziemia Kredowe  – jedne z ważniejszych miejsc w Chełmie, które warto zwiedzić. Otrzymaliśmy kartki pocztowe już od dzieci z Krakowa, Warszawy, Gdańska, Katowic, Poznania, Grodziska Mazowieckiego, Czerska, Sandomierza, Krzepic, Białystoka, Szczecina, Wyszków, Pieszyc, Jodłów. Bardzo dziękujemy za widokówki i życzenia, pozdrawiamy serdecznie – grupa „Misiów”.