Lista programów, w których uczestniczy nasze przedszkole:

1. „Od przedszkola do pierwszaka” – program  wychowania przedszkolnego – Iwona Broda.

2. „Zdrowe przedszkole” – program wynikający z przystąpienia do projektu „Miejskiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie  Anna Ruszała.

3. „Bezpieczne przedszkole” – program wynikający z przystąpienia  do ogólnopolskiego programu „Szkoła bez przemocy”.  – Jolanta Szwed

4. „Optymistyczne przedszkole" – innowacje pedagogiczne - program ogólnopolski –  Irena Dzierzgowska i Mirella Nawrot.

5. „Partnerskie Przedszkole” – program ogólnopolski - Irena Dzierzgowska i Mirella Nawrot.

6. „Przyjaciele Natury” – program ogólnopolski z zakresu edukacji ekologicznej. Strona programu.

7. „Zanim będę uczniem” – program wychowania przedszkolnego -  Elżbieta Tokarska,   Jolanta Kopała.  treść programu - link zewnętrzny

8. „Nasza przedszkole” – program edukacji przedszkolnej – Małgorzata Kwaśniewska , Wiesława Żaba-Żabińska.

9. „Szczęśliwe dzieciństwo dla każdego dziecka” – program oparty na ogólnopolskiej kampanii przeciwko biciu dzieci „ Dzieciństwo bez przemocy „ – Jolanta Szwed

10. „Kinezjologia w przedszkolu” innowacje pedagogiczneprogram własny – Jadwiga Raćkowicz.

11. Ogólnopolski Program Edukacyjny Akademia Malucha Magazynu „ Kubuś Puchatek” wg pomysłu i założeń wydawnictwa Egmont.

12. „P&G Żyj, poznawaj, rozwijaj się”- ogólnopolski program ekologiczny.

13. „Czyste powietrze wokół nas” – Program Edukacji Antynikotynowej.