DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Zimno, mroźno, ale w serduszkach przedszkolaków gorąco, a  powodem takiej atmosfery jest  obchodzony  w przedszkolu Dzień Babci i Dziadka. We wtorek 22 stycznia dzieci z naszego Przedszkola gościły swoje Babcie i Dziadków na uroczystości z okazji ich święta. Delfinki od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości, nie mogąc się doczekać, kiedy zapukają do drzwi Przedszkola. Licznie przybyli Babcie i Dziadkowie mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanym programie artystycznym. Następnie wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, podczas którego każdy wnusio mógł posiedzieć na kolanach swojego dziadka lub babci, pokazać ulubione zabawki i prace plastyczne.