Odwiedza nas 59 gości oraz 0 użytkowników.

Wyszukiwarka

Pogoda

Przewaga chmur

-3°C

Chełm

Przewaga chmur

Wilgotność: 77%

Wiatr: 27.36 km/h

  • 03 Sty 2019

    Częściowe zachmurzenie 0°C -4°C

  • 04 Sty 2019

    Pochmurno 0°C -6°C

Konkurs_recytatorski

Dnia 28 maja 2019 r. w naszym przedszkolu odbył się Międzyprzedszkolny Konkurs Recytatorski pt. „Serce Życzliwości”, w którym uczestniczyły dzieci 5 letnie ze wszystkich przedszkoli publicznych. Głównym celem konkursu było propagowanie praw dziecka poprzez literaturę oraz rozwijanie talentów recytatorskich. Wszyscy recytatorzy otrzymali dyplomy i upominki. Dzieci obejrzały także spektakl „Prawa dziecka w bajkach” w wykonaniu dzieci i nauczycielek Przedszkola Miejskiego Nr 15. Imprezę przygotowała i prowadziła nauczycielka Dorota Skubisz.