Odwiedza nas 103 gości oraz 0 użytkowników.

Wyszukiwarka

Pogoda

Przewaga chmur

-3°C

Chełm

Przewaga chmur

Wilgotność: 77%

Wiatr: 27.36 km/h

  • 03 Sty 2019

    Częściowe zachmurzenie 0°C -4°C

  • 04 Sty 2019

    Pochmurno 0°C -6°C

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Zimno, mroźno, ale w serduszkach przedszkolaków gorąco, a  powodem takiej atmosfery jest  obchodzony  w przedszkolu Dzień Babci i Dziadka. We wtorek 22 stycznia dzieci z naszego Przedszkola gościły swoje Babcie i Dziadków na uroczystości z okazji ich święta. Delfinki od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości, nie mogąc się doczekać, kiedy zapukają do drzwi Przedszkola. Licznie przybyli Babcie i Dziadkowie mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanym programie artystycznym. Następnie wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, podczas którego każdy wnusio mógł posiedzieć na kolanach swojego dziadka lub babci, pokazać ulubione zabawki i prace plastyczne.