Odwiedza nas 149 gości oraz 0 użytkowników.

Wyszukiwarka

Pogoda

Przewaga chmur

-3°C

Chełm

Przewaga chmur

Wilgotność: 77%

Wiatr: 27.36 km/h

  • 03 Sty 2019

    Częściowe zachmurzenie 0°C -4°C

  • 04 Sty 2019

    Pochmurno 0°C -6°C

PRZEDSZKOLAKI Z PRZEDSZKOLA MIEJSKIEGO NR 15 „DLA NIEPODLEGŁEJ”

                     PRZEDSZKOLAKI Z PRZEDSZKOLA MIEJSKIEGO NR 15       

„DLA NIEPODLEGŁEJ”

               Dnia 09 listopada 2018r.w  100- lecie Niepodległości Polski  przedszkolaki z Przedszkola Miejskiego Nr 15 w Chełmie szczególnie uczciły Święto Narodowe. W placówce odbyła się  uroczystość z udziałem dzieci i pracowników przedszkola.  Dzieci z grupy  „Motylki” zaprezentowały program artystyczny pt. „ 100  - lat dla Niepodległej”. W tym szczególnym dniu uroczystość  uświetnili funkcjonariusz z Lubelskiego Urzędu Celno- Skarbowego w Lubline, III Referatu Realizacji w Hrubieszowie. Cała  społeczność placówki o godzinie 11.11 odśpiewała Hymn Polski biorąc udział w Ogólnopolskiej akcji „Bijemy rekord dla niepodległej”. Uroczystość przygotowała nauczyciel Marianna Małek.